Конспект уроку
англійської мови
Клас:2А
Тема: я, моя
родина, мої друзі.
Мета:
актуалізувати знання лексичних одиниць з теми «Моя родина», збагачувати
активний словник учнів словами з теми «Професії батьків», «Моя родина», сприяти
формуванню навичок читання, умінь впізнавати буквосполучення з особливостями
прочитання у словах; удосконалювати уміння
вживати у мовленні граматичну структуру «Isit…?»; розвивати фонематичний слух, орфографічний зір,
уміння діяти за зразком; виховувати уміння презентувати результати власної
діяльності.
Обладнання:
ТЗН, робочі зошити , лего «6 цеглинок», ілюстрації з теми «Моя родина», букви
алфавіту.
Тип уроку:
комбінований.
Хід уроку
І.
Організаційна частина
1.
Привітання
2. Емоційне
налаштування на урок. Введення в іншомовну атмосферу
Аналіз відео
«Як ти?»
-
Послухайте та
повторіть за зразком дії та коментарі до них.
( перший раз відео слухаємо та повторюємо, вдруге я зупиняю відео після
запитання, аби відповіді дали учні)
-
Станьте частиною
відео та озвучте його.
ІІ. Перевірка домашнього завдання
( ДЗ- доповнити родове дерево, яке складали на уроці іменами та дальніми
родичами)
-
Презентуйте свою
роботу .
ІІІ. Актуалізація опорних знань
(диференціація завдань за групами)
І група-
проспівайте пісню «Абетка» та назвіть слова на ту букву, на якій я зупиню
пісню.
ІІ група-
скажіть як читається буква, на якій зупиниться пісня.
ІІІ
група-допишіть алфавіт на картці.
ІУ. Вивчення
нового матеріалу
1.
Бесіда за
матеріалами ДЗ
-
Назвіть професії
батьків.
-
Послухайте зразки
професій англійською мовою та скажіть які із них є назвами професій батьків.
(спираючись на пасивний словник учнів)
( одночасно демонструю ілюстрації та надаю допомогу у назвах слів, які не
подібні до української мови)
2. Закріплення введених ЛО
Гра «Хто я?»
-
У мене на голові
картка з професією. За допомогою запитань здогадайтесь хто я. Відповіді на
питання тільки так або ні.
( на дошці зразок побудови запитання та відповіді до нього. Коли учні
будують питання- допомагаю їм, демонструючи цеглинки лего у правильно порядку.)
3. Автоматизація дій з вивченими ЛО
Робота з інтерактивним додатком
(Розділ 2, частина «Лексика», вправа 1)
У.
Узагальнення і систематизація знань
1.
Інтерактивна вправа «Знайди пару»
https://learningapps.org/display?v=pb40g733520
УІ.
Підведення підсумку уроку
1.
Рефлексія
Гра «Покажи свій настрій»
2. Вербальне оцінювання
-
Оберіть колір, яким
ви оцінюєте свою роботу на уроці. Прикріпіть його на гору вашої башти з лего.
Немає коментарів:
Дописати коментар